Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Euskara
Castellano
Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Competiciones
GI PRIMAVERA FÚTBOL SALA GRUPO B - FÚTBOL-SALA, UNIVERSITARIA, CAMPUS GIPUZKOA, GRUPO B (008645)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP FÚTBOL SALA MIXTO (009007)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA FUTBOL SALA MIXTO GRUPO A -22 MARZO (008210)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA FUTBOL SALA MIXTO GRUPO B - 22 MARZO (008211)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA FUTBOL SALA MIXTO GRUPO C - 22 MARZO (008212)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA FUTBOL SALA MIXTO GRUPO D - 22 MARZO (008213)
FASE DE GRUPOS-TP FÚTBOL SALA GRUPO A (009042)
FASE DE GRUPOS-TP FÚTBOL SALA GRUPO B (009043)
Sailkapena
Emaitzak
Aukeratu taldea
Markatzaileak
Isunak
Kirol
Itxi
Acta
Emaitzak hornitzen. itxaron apur batean, mesedez...
Jardunaldia 3
Tokikoa
EUSKERA
EUSKERA
Bisitaria
Data
LEKUA
VIVASFUTSAL
2
3
FC CHAMPAGNE
15/03/23
12:00
Acta
PURETAS Atseden hartu
Jardunaldiaren sailkapena 1
Jardunaldiaren sailkapena 2
Jardunaldiaren sailkapena 3
Pos.
Taldea
J.P.
Irabazitako partidak
Berdindutako partidak
Galdutako partidak
A.G.
G.A.
Puntu
1
FC CHAMPAGNE
2
2
0
0
4
2
0
0
6
2
PURETAS
2
1
0
1
2
1
0
0
3
3
VIVASFUTSAL
2
0
0
2
2
5
0
0
0
Atzera
UPV/EHU