Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Euskara
Castellano
Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Competiciones
GIPUZKOA TORNEO PRIMAVERA PÁDEL MIXTO - PADEL, UNIVERSITARIA, CAMPUS GIPUZKOA, INSCRIPCIÓN (008607)
FASE INSCRIPCIÓN-BI PADEL MIXTO 23-24 (009021)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP PADEL FEMENINO (009012)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP PADEL MASCULINO (009013)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP PÁDEL MIXTO (009011)
FASE INSCRIPCIÓN-GITPPADELMASC GRUPO UNICO (008284)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELFEMENINO GRUPO ÚNICO (008285)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELMAS GRUPO ÚNICO (008695)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELMIXTO GRUPO A (008286)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELMIXTO GRUPO B (008287)
Sailkapena
Emaitzak
Aukeratu taldea
Markatzaileak
Isunak
Kirol
Itxi
Acta
Lehiaketa
Todo el campeonato
FASE INSCRIPCIÓN
FASE INSCRIPCIÓN-BI PADEL MIXTO 23-24 (009021)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP PADEL FEMENINO (009012)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP PADEL MASCULINO (009013)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP PÁDEL MIXTO (009011)
FASE INSCRIPCIÓN-GITPPADELMASC GRUPO UNICO (008284)
FASE DE GRUPOS
FASE DE GRUPOS-GITPPADELFEMENINO GRUPO ÚNICO (008285)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELMAS GRUPO ÚNICO (008695)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELMIXTO GRUPO A (008286)
FASE DE GRUPOS-GITPPADELMIXTO GRUPO B (008287)
FASE FINAL
Taldea
Guztiak
AGUIRRE AROZAMENA, CUBA BAUTISTA
AIESTARAN GOIKOETXEA, ITUARTE NOGALES
ALCAIDE PEREZ, AYESTAR?N GARC?A
ALCAIDE PEREZ, RODRIGUEZ FERNANDEZ
AMUNDARAIN REDONDO, ARISTONDO IPI?A
APEZETXEA APEZETXEA, SARALEGI SUCUNZA
ARISTONDO IPIÑA / ECHEVERRIA GONZALEZ
ARRANZ, QUINTELA
BARREIRO VADILLO, MART?N ALONSO
BARRENA ETXABURU, ISASI URIBEECHEBARRIA
BELASKO ITURBE, ARROYO GUTIERREZ
CARRASCO RUIZ, BILBAO DE CASTRO
CESTERO BUENO, MU?OA SANZ
EGIDO MATEO, MANSILLA VALDERAS
ETXEBESTE VARELA, LARRETXEA DOMINGUEZ
ETXEBESTE VARELA, PRODAUS
FERN?NDEZ LEMPERGER, AYESTAR?N GARC?A
FERN?NDEZ LEMPERGER, ROA CEPEDA
FERNÁNDEZ DE BARRENA / ÁLVAREZ BENITO
GANDASEGUI VALDIVIELSO, CALAFEL ZUBIMENDI
GARCIA CABANAS, DE REGIL SANCHEZ
GOIKOETXEA, RUEDA LAREQUI
GOIRIGOLZARRI MARTIN, GONZ?LEZ ZAPATERO
GONZ?LEZ CHUECA, TORRES SANTIAGO
IRAOLA GOIKOETXEA, FERRER AZURMENDI
IRAOLA GOIKOETXEA, L?PEZ LLORENTE
IRATI MARTINEZ, ZAMORA CELAYETA
ITURBE CARRE?O, ILLARREGUI IJURRA
IZULAIN URQU?A, ARTOLA BARRAL
IZULAIN URQU?A, ETXANIZ VILLANUEVA
L?PEZ DE FRANCISCO , MOLINERO VILLAR
LICEAGA AGOTE, DE LA PARRA OTAMENDI
LUZ?N P?REZ, CRESPO ULIBARRI
MA?OSO BRAVO, PONCE PLAZA
MAIZ, ZULAIKA
MARCHENA GENUA, GUEMBE GARCIA
MART?NEZ AZPIROZ, MARURI DIAZ
MART?NEZ AZPIROZ, OLABARRI KINTANA
MARTIN DE FRIAS, NARANJO SUAREZ
MARTINEZ JIMENEZ DE ABERASTURI, AURREKOETXEA
MENDIZABAL, VILLEGAS NIN
NAVAS GARCIA, VALDIVIELSO OLEA
NOGUES ASENJO / SANCHEZ BREZMES
NOGUES ASENJO, MARCHENA GENUA
P?REZ DE MENDIGUREN MOLINA, NADAL
PALMER MORENO, ANTOLIN ARRIBAS
PARIS PEREZ, MAIZ
PERAL HIERRO, ZABALA MURUA
PETRICORENA URANGA, TAMAYO ARRIZABALAGA
PINA ALCANTARA, MURUA ARRUABARRENA
RAMIREZ AMADOZ, VALIENTE GARATE
ROLDAN ROSAS, IBACETA LOPEZ
RUIZ DE SALAZAR MARO?O, L?PEZ MAR?N
SEVILLANO BERNAL, MELERO GOICOECHEA
SIERRA, MARTIN DEL MORAL
URKIJO ARROYO, ARRASATE PORTUONDO
URRUZOLA MORAN, VIOLET GONZ?LEZ DE LA HUEBRA
VELASCO STAMMINGER, MART?N ICETA
VICENTE GIL, CASTRO CASTELLANO
VICENTE MENDIZABAL, LANDABEREA OLAZAGOITIA
YARZA SANCHEZ, OLAIZOLA PANIAGUA
ZAMORA CELAYETA, HURTADO URANGA
ZUMETA GALARRAGA, SAN SEBASTIAN GARCIA
ZURUTUZA BASAURI, SADABA ALDASORO
Ez dago zehaztutako balioak dituen daturik
Atzera
UPV/EHU