Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Euskara
Castellano
Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Competiciones
BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-A - TENIS DE MESA, UNIVERSITARIA, CAMPUS BIZKAIA, GRUPO A (008214)
FASE INSCRIPCIÓN-BIZKAIA TENIS MESA INDIVIDUAL MIXTO 24 MARZO (008181)
FASE INSCRIPCIÓN-GIPUZKOA TP TENIS MESA MIXTO (009009)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-A (008214)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-B (008261)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-C (008262)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-D (008263)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-E (008264)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-F (008265)
FASE DE GRUPOS-BIZKAIA TENIS MESA INDVIDUAL MIXTO 24 MARZO-G (008266)
FASE DE GRUPOS-GITPTENISMESA (009036)
FASE FINAL-BIZKAIA TENIS MESA INDV MIXTO 24 MARZO- FINAL (008267)
Sailkapena
Emaitzak
Equipo
Aukeratu taldea
AIMAR BOLLER ZABALA
ALEJANDRO PIEROLA CERVANTES
FERNANDEZ MENENDEZ DANIEL
Markatzaileak
Isunak
Kirol
Itxi
Acta
Emaitzak hornitzen. itxaron apur batean, mesedez...