Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
Euskara
Castellano
Toggle navigation
Bizitza aktiboa=Bizitza osasungarria
Kirol Eskolak
Kirol Jarduerak
Natur Jarduerak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Itunpeko Gimnasio eta Kirol Zentroak
Bilbao Kirolak-eko Txartela
Lehiaketak
Lehiaketa-kluba erregistratzea
BANAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
BINAKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
TALDEKAKOAK emaitzak eta sailkapena
Arabako Kanpusa
Bizkaiako Kanpusa
Gipuzkoako Kanpusa
Formakuntza
Formakuntza - Hitzaldiak
Iradokizunak
EKITALDIAK
LANKIDETZA
KIROL EGUNA
AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL II - FRONTENIS, UNIVERSITARIA, CAMPUS ARABA, SEMIFINALES (008136)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS FEM GRUPO UNICO (008138)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS MASC GRUPO A (008133)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS MASC GRUPO B (008134)
FASE FINAL-AR FRONTENIS FEM FINAL (008139)
FASE FINAL-AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL I (008135)
FASE FINAL-AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL II (008136)
Sailkapena
Emaitzak
Equipo
Aukeratu taldea
ALZOLA L?PEZ, MURUA TELLETXEA
IRIARTE JAUREGI / SAN MIGUEL
Markatzaileak
Isunak
Kirol
Itxi
Acta
Isuna
Lehiaketa
Todo el campeonato
FASE INSCRIPCIÓN
FASE DE GRUPOS
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS FEM GRUPO UNICO (008138)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS MASC GRUPO A (008133)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS MASC GRUPO B (008134)
FASE FINAL
FASE FINAL-AR FRONTENIS FEM FINAL (008139)
FASE FINAL-AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL I (008135)
FASE FINAL-AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL II (008136)
Taldea
Guztiak
AGIRREZABALA AZKUE / SARRIEGUI DÍAZ
ALZOLA L?PEZ, MURUA TELLETXEA
AOIZ DE ANDR?S, MAYO
ARRIAZU URTASUN, MUGUETA ARANGUREN
ARRIETA ARMENTIA, CUADRADO ORTIZ
BELENGUER RODRIGUEZ, GONZALEZ SILVANO
GARC?A ORTEGA, VAZQUEZ CRESPO
GOMEZ LOPEZ, LACUNZA ODRIOZOLA
IRIARTE JAUREGI / SAN MIGUEL
KINTANA GENTO, RUIZ MARDARAS
LASA SAGASETA, CALVO ROMO
MADRIGAL URIONAG??ENA, URIEN RAZKIN
PASCUAL LITAGO, AR?STEGUI ESCUDERO
Jardunaldia
Guztiak
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Isuna
Guztiak
AMARILLA
DOBLE AMARILLA
TARJETA ROJA
Ez dago zehaztutako balioak dituen daturik
Isuna
Lehiaketa
Todo el campeonato
FASE INSCRIPCIÓN
FASE DE GRUPOS
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS FEM GRUPO UNICO (008138)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS MASC GRUPO A (008133)
FASE DE GRUPOS-AR FRONTENIS MASC GRUPO B (008134)
FASE FINAL
FASE FINAL-AR FRONTENIS FEM FINAL (008139)
FASE FINAL-AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL I (008135)
FASE FINAL-AR FRONTENIS MASC SEMIFINAL II (008136)
Taldea
Guztiak
AGIRREZABALA AZKUE / SARRIEGUI DÍAZ
ALZOLA L?PEZ, MURUA TELLETXEA
AOIZ DE ANDR?S, MAYO
ARRIAZU URTASUN, MUGUETA ARANGUREN
ARRIETA ARMENTIA, CUADRADO ORTIZ
BELENGUER RODRIGUEZ, GONZALEZ SILVANO
GARC?A ORTEGA, VAZQUEZ CRESPO
GOMEZ LOPEZ, LACUNZA ODRIOZOLA
IRIARTE JAUREGI / SAN MIGUEL
KINTANA GENTO, RUIZ MARDARAS
LASA SAGASETA, CALVO ROMO
MADRIGAL URIONAG??ENA, URIEN RAZKIN
PASCUAL LITAGO, AR?STEGUI ESCUDERO
Jardunaldia
Guztiak
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Isuna
Guztiak
AMARILLA
DOBLE AMARILLA
TARJETA ROJA
Ez dago zehaztutako balioak dituen daturik
Zigorrak/kluben informazioa (sasoi osoa)
Ez dago zehaztutako balioak dituen daturik
Atzera
UPV/EHU